مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد:

آغاز ثبت نام شرکت های تعاونی

در دهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر


مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از آغاز ثبت نام شرکت های تعاونی علاقه مند به شرکت در دهمین جشنواره تعاونی های برتر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، هوشمند صفائی گفت: تعاونگران خوزستانی می توانند تا 31 خرداد ماه سال جاری با مراجعه به نشانی اینترنتی www.taavonibartar.ir برای شرکت در دهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر ثبت نام کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، دهمین جشنواره تعاونی برتر را از نظر فرایند انتخاب نسبت به سال گذشته دارای تفاوت هایی دانست و گفت: ‌ویژگی های اقتصادی و مالی، کارآفرینی و ایجاد اشتغال، کمک به توسعه منطقه ای، کمک به افزایش رفاه عمومی و توسعه عدالت اجتماعی و ارزآوری، 5 محور انتخاب تعاونی های برتر در دهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر است.

صفائی در پایان گفت: داوطلبان باید پس از ثبت نام اولیه در سایت، اطلاعات مربوط به شاخص عمومی و اختصاصی را وارد فرم کنند و به همراه مستندها به طور حضوری به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی محل اقامت خود تحویل دهند.

/ 1 نظر / 30 بازدید
sara

سلام وبلاگ شما را ديدم قالب ومطالب قشنگي داشت براي افزايش بازديد وبلاگت مي توني به آدرس زير ثبتش کني تا منم بتونم هر روز بهت سر بزنم محلي که وبلاگتو ثبت مي کني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان است و فوق العاده پر بازديد.